Pliki do pobrania

Wersja demo systemy KA-medica dla przychodni i KA-medica dla rehabilitacji do pobrania i bezpłatnego używania przez 45 dni w pełnej wersji z możliwością importu plików UMX z umowami z NFZ:

Testuj KA-medica w swojej jednostce bez kosztów zakupu programu, nie kupuj "kota w worku", sprawdź możliwości programu, zanim wydasz pieniądze.

Istnieje możliwość, że nasi informatycy zainstalują i skonfigurują system w Twojej przychodni lub Szpitalu w wersji testowej na półtora miesiąca. Bez kosztów licencji. Za licencje zapłacisz dopiero po zakończeniu testów i po podjęciu decyzji o zakupie. Jeżeli taka decyzja nie zostanie podjęta nie ponosisz kosztów zakupu licencji.

KA-medica Przychodnia

kamedica1

Oprogramowanie do przychodni zdrowia, posiadający wszystkie niezbędne funkcje do prowadzenia tego rodzaju placówek

KA-medica Szpital

kamedica2

Oprogramowanie dla szpitali. Specyficzne funkcje do prowadzenia dużych jednostek medycznych a także przychodni.

KA-medica Rehabilitacja

kamedica3

Oprogramowanie do planowania rehabilitacji.

KA-medica e-Pacjent

kamedica4

Oprogramowanie do przychodni zdrowia, posiadający wszystkie niezbędne funkcje do prowadzenia tego rodzaju placówek

KA-MED Sp. z o.o. - Systemy informatyczne dla medycyny

KA-medica to zespół doświadczonych informatyków dbających o bezproblemową pracę oferowanych Państwu systemów. Ich funkcjonalność utrzymywana jest dzięki bieżącemu uwzględnianiu uwag Użytkowników. Jeżeli macie Państwo przykre doświadczenia z innymi programami, wypróbujcie profesjonalne i sprawdzone oprogramowanie dla przychodni i szpitali KA-medica.

Kontakt z nami

KA-MED Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 69
95-070 Aleksandrów Łódzki

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. : (42) 276 45 03
tel. mob: 601 385 120